Jeszcze bardziej nieformalne forum WSE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Jeszcze bardziej nieformalne forum WSE

Nieoficjalne forum studentów Wyzszej Szkoly Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 może tym razem?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
lolejek

lolejek


Liczba postów : 9
Age : 37
Registration date : 08/05/2007

może tym razem? Empty
PisanieTemat: może tym razem?   może tym razem? Icon_minitimeSro Maj 09, 2007 4:09 pm

na poprzednim forum dział LS nie był zbyt często odwiedzany, ale może tutaj będzie łatwiej Wink

pozdrawiam i apeluję: rejestrujcie się i piszcie, drodzy lingwiści!! (filolodzy Razz )
Powrót do góry Go down
shamharoth

shamharoth


Liczba postów : 22
Age : 38
Registration date : 17/05/2007

może tym razem? Empty
PisanieTemat: Re: może tym razem?   może tym razem? Icon_minitimeCzw Maj 17, 2007 1:05 am

Oby tylko lingwiści nie zatracili się w przygotowaniach do sesji tak bardzo, że aż czasu nie starczy na zaglądnięcie na forum (ach ta magia SA's...) Smile
Powrót do góry Go down
asiama

asiama


Liczba postów : 17
Age : 40
Localisation : Kraków
Registration date : 21/05/2007

może tym razem? Empty
PisanieTemat: Re: może tym razem?   może tym razem? Icon_minitimePon Maj 21, 2007 11:31 am

Ja jak tam zaglądałam tak i tu zaglądam...Very Happy Przecież tylko 3 egzaminy w tej sesji...
Powrót do góry Go down
shamharoth

shamharoth


Liczba postów : 22
Age : 38
Registration date : 17/05/2007

może tym razem? Empty
PisanieTemat: Re: może tym razem?   może tym razem? Icon_minitimePon Maj 21, 2007 6:42 pm

Pniaka zawsze można równie dobrze traktować jako 5 egzaminów:)

a najwięcej zabawy będzie oczywiście z pragmatyką Very Happy
Powrót do góry Go down
lolejek

lolejek


Liczba postów : 9
Age : 37
Registration date : 08/05/2007

może tym razem? Empty
PisanieTemat: Re: może tym razem?   może tym razem? Icon_minitimeWto Maj 22, 2007 9:29 pm

Pragmatyka? u nas wielkie drżenie przed literaturą pale Wink
Powrót do góry Go down
asiama

asiama


Liczba postów : 17
Age : 40
Localisation : Kraków
Registration date : 21/05/2007

może tym razem? Empty
PisanieTemat: Re: może tym razem?   może tym razem? Icon_minitimeSro Maj 23, 2007 1:43 pm

Właśnie rozmawiałam niedawno z dwoma osobami z pierwszego roku i nie dziwię się, że drżycie skoro tyle osób oblało finala...
Dla mnie najgorzy PNJO, ale to chyba trąci nowym wątkiem, nieprawdaż?
Powrót do góry Go down
apple




Liczba postów : 1
Registration date : 02/06/2007

może tym razem? Empty
PisanieTemat: Re: może tym razem?   może tym razem? Icon_minitimeNie Cze 03, 2007 11:53 am

Witajcie! Smile
Jak dla mnie, to pragmatyka wydaje się najstraszniejsza affraid Tak właściwie, to nawet do końca nie wiadomo czego się uczyć... jakieś pomysły? scratch
Trzymajcie się cieplutko!
Powrót do góry Go down
asiama

asiama


Liczba postów : 17
Age : 40
Localisation : Kraków
Registration date : 21/05/2007

może tym razem? Empty
PisanieTemat: Re: może tym razem?   może tym razem? Icon_minitimeNie Cze 03, 2007 12:46 pm

Looknij na moodla - pan Artur zamiescil wlasnie demo... nie jest takie straszne Neutral
Powrót do góry Go down
shamharoth

shamharoth


Liczba postów : 22
Age : 38
Registration date : 17/05/2007

może tym razem? Empty
PisanieTemat: Re: może tym razem?   może tym razem? Icon_minitimeNie Cze 03, 2007 3:58 pm

pomysły?

sugerowałbym pójść za radą P. Czesaka - czyli krytycznie przyglądać się tekstom i...myśleć Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





może tym razem? Empty
PisanieTemat: Re: może tym razem?   może tym razem? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
może tym razem?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Jeszcze bardziej nieformalne forum WSE :: Lingwistyka-
Skocz do: