Jeszcze bardziej nieformalne forum WSE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Jeszcze bardziej nieformalne forum WSE

Nieoficjalne forum studentów Wyzszej Szkoly Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 grupy seminaryjne

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Helga

Helga


Liczba postów : 2
Age : 38
Localisation : P.
Registration date : 11/09/2007

grupy seminaryjne Empty
PisanieTemat: grupy seminaryjne   grupy seminaryjne Icon_minitimeWto Wrz 11, 2007 3:05 pm

Kilka dni temu otrzymałam e-maila z dziekanatu z informacją o likwidacji mojej grupy seminaryjnej, którą miał prowadzić prof. Porębski. W związku z tym, mam przepisać się do innej grupy.
Ale problem w tym, że zaproponowani przez dziekanat wykładowcy (prof. Jan Winiecki, dr Łukasz Kamieński oraz dr Rafał Prostak) nie prowadzą seminariów, tematyką których jestem zainteresowana.
Czy ktoś z Was również ma taki problem?

Nie rozumiem, po co mieliśmy się zapisywać na listy pierwszego i drugiego wyboru, skoro w przypadku rozwiązania grupy seminaryjnej i tak lądujemy gdzie popadnie? Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
admin

admin


Liczba postów : 36
Registration date : 09/05/2007

grupy seminaryjne Empty
PisanieTemat: Re: grupy seminaryjne   grupy seminaryjne Icon_minitimeWto Wrz 11, 2007 6:06 pm

hej Smile

rzeczywiście nieprzyjemna sytuacja...

ja z każdym dniem coraz bardziej zauważam, jak "kochane" WSE komplikuje sobie zycie....na własne życzenie.

Przecież to chyba logiczne (a może jednak nie), że jeżeli jedna grupa seminaryjna jest rozwiązana, tudzież nie ma na niej więcej miejsc (nieważne, jest powód, że nie można w niej być) to AUTOMATYCZNIE (i tu jest problem, bo nawet najprostszy tok rozumowania wymaga przedsiębzięcia zbyt skomplikowanych procedur) student powinien być przypisany do drugiej grupy seminaryjnej, wybranej w czerwcu.

i naprawdę nie rozumiem, dlaczego dziekanat proponuje Ci przepisanie się do innych grup, których nie wybrałaś jako te "zastępcze".

Być może likwidacja seminarium u prof. Porębskiego wynika z małego zainteresowania. Jeśli tak, to pół biedy, bo jest was niewielu w takiej sytuacji. Gorzej by było, gdyby likwidowano bardziej liczną grupę.... bo wtedy to rzeczywiście nie byłoby "propozycji" przepisania, tylko pakowaliby nas, gdzie popadnie, niezależnie od tematyki zajęć.

Pozdrawiam serdecznie i proponuję ponowną wycieczkę do Dziekanatu w tej sprawie.

Bo, jak powiedziałam, najlogiczniejsze wyjście, to takie, że wpisują Cię na seminarium, które wybrałaś w czerwcu oprócz tego u prof.Porębskiego.

Mam nadzieję, że w tym potoku literek i słów widać jakoś to, co autor miał na myśli :p
Powrót do góry Go down
Helga

Helga


Liczba postów : 2
Age : 38
Localisation : P.
Registration date : 11/09/2007

grupy seminaryjne Empty
PisanieTemat: Re: grupy seminaryjne   grupy seminaryjne Icon_minitimeSro Wrz 12, 2007 4:49 pm

Cytat :
ja z każdym dniem coraz bardziej zauważam, jak "kochane" WSE komplikuje sobie zycie....na własne życzenie.
- z tym sie zgadzam w 100 % niestety!

Tak, grupa prof. Porębskiego została rozwiązana ze wzglądu na małe zainteresowanie - to rozumiem, nie było wielu chętnych, więc trzeba było zlikwidować grupe, OK. Za to nie mam do nikogo pretensji, chociaż bardzo żałuję, że tak się stało. Ale siła wyższa, trudno.

W grupie u promotora II wyboru też być nie mogę, bo jest tam już za dużo ludzi. No i zonk. Będąc na specj. integracja europejska i Central Europe zostanie i pisanie pracy u dr. Prostaka, który prowadzi głownie zajęcia z amerykanistyki Shocked Wycieczka do Dziekanatu będzie nieunikniona.

Jeszcze rok akademicki się nie zaczął, a już moje nerwy są szargane, pięknie...

Dzięki Rolofka za podtrzymanie na duchu cheers Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
admin

admin


Liczba postów : 36
Registration date : 09/05/2007

grupy seminaryjne Empty
PisanieTemat: Re: grupy seminaryjne   grupy seminaryjne Icon_minitimeSro Wrz 12, 2007 5:59 pm

od czego są współtowarzysze (nie)doli SmileSmileSmile

trzymam kciuki za psychiczny stan Twojego zdrowia Very Happy

pozdrawiam,
Powrót do góry Go down
Sponsored content





grupy seminaryjne Empty
PisanieTemat: Re: grupy seminaryjne   grupy seminaryjne Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
grupy seminaryjne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Jeszcze bardziej nieformalne forum WSE :: Stosunki Miedzynarodowe-
Skocz do: