Jeszcze bardziej nieformalne forum WSE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Jeszcze bardziej nieformalne forum WSE

Nieoficjalne forum studentów Wyzszej Szkoly Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 wiadomości spam

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
hobbi

hobbi


Liczba postów : 28
Registration date : 15/05/2007

wiadomości spam Empty
PisanieTemat: wiadomości spam   wiadomości spam Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 7:25 pm

witam,
zastanawiam się nad celem wysylania wiadomosci o tym,ze sesja nadchodzi i takie tam na skrzynki pocztowe.Jeszcze mozna by bylo to zozumiec jako PMki ale na maile?Dla mnie to spam i prosiłabym o zaprzestanie tego przynajmniej w moim wypadku.Dziekuje bardzo i pozdrawiam
Powrót do góry Go down
admin

admin


Liczba postów : 36
Registration date : 09/05/2007

wiadomości spam Empty
PisanieTemat: Re: wiadomości spam   wiadomości spam Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 10:40 pm

hobbi....wrzuc na luz....

mail ma charakter informacyjny...wszystkim zalezy na tym, aby forum dzialalo sprawnie....mysle, ze taki sposob komunikowania sie jest jak najbardziej w porzadku.....to jest wiadomosc przedsesyjna......spojrz na rzeczywistosc z malym przymruzeniem oka....a nie od razu sie rzucac, ze spam i ze dziekuje Smile

informacje od administratorow nie sa wysylane codziennie. jak chcesz spam, to sobie zaloz skrzynke pocztowa na onecie itp, bedziesz usatysfakcjonowany(a).

pozdrawiam przedsesyjnie Smile
Powrót do góry Go down
lolejek

lolejek


Liczba postów : 9
Age : 36
Registration date : 08/05/2007

wiadomości spam Empty
PisanieTemat: Re: wiadomości spam   wiadomości spam Icon_minitimeNie Cze 03, 2007 12:52 pm

odebrałam tego maila nie jako spam, ale jako zręcznie zakamuflowany, rozpaczliwy apel - "namawiajcie ludzi" Razz

podoba mi sie jedno - najpierw "zbliża sie sesja" itp a potem "aby juz teraz, w wakacje, a przede wszystkim, w nowym roku akademickim". Kurcze już mi zrobiliście nadzieje ze tak naprawde to ta sesja to ściema i że juz sa wakacje Very Happy

Pozdrawiam prawie-WAKACYJNIE Razz
Powrót do góry Go down
shamharoth

shamharoth


Liczba postów : 22
Age : 38
Registration date : 17/05/2007

wiadomości spam Empty
PisanieTemat: Re: wiadomości spam   wiadomości spam Icon_minitimeNie Cze 03, 2007 4:04 pm

Dzięki za tego maila! Smile

Co prawda trochę to okrutne w środku weekendu przypominać o sesji ale niewątpliwie miłym jest otrzymać takiego maila:)
Malkontenci i niezadowoleni z różnych "uśmieszków" niech wypiszą się z listy mailingowej, a cała reszta czeka na podobne inicjatywy.
Powrót do góry Go down
hobbi

hobbi


Liczba postów : 28
Registration date : 15/05/2007

wiadomości spam Empty
PisanieTemat: Re: wiadomości spam   wiadomości spam Icon_minitimePon Cze 04, 2007 10:54 am

oj, nie podoba mi sie takie zgrabne odwracanie kota ogonem.powiedzialam,ze nie chce takich maili.I jakos nie bardzo podoba mi pouczanie jak to wrzucac na luz.Jakos z tym sradzic sobie poradze.Ale forum,wydaje mi sie tak przynajmniej, jest po to by pisac o tym wszystkim co namnie pauje lub wrecz przeciwnie.W tym przypadku mnie nie pasuje taki mail.Bo krzyk rozpaczy w wydaniu szanownego Admina jakos...no..pozytywnie mnie nie nakreca.Jezeli wiec zamiar macie, robic jakas nieczysta nagonke tyko dlatego,ze wyrazam sswoje zdanie dotyczacego badz co badz glupiego maila,to prosze-darujcie i sobie i mnie.
Pozdrawiam i kłaniam sie nisko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wiadomości spam Empty
PisanieTemat: Re: wiadomości spam   wiadomości spam Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wiadomości spam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Jeszcze bardziej nieformalne forum WSE :: Kwestie Techniczne-
Skocz do: